Novinka Reduced price! YHcouldin Ušné Vankúšiky Pre Koss Pro DJ200 Headset Kožené Ušné Vankúšiky Nahradenie mušle slúchadiel Zväčšiť

YHcouldin Ušné Vankúšiky Pre Koss Pro DJ200 Headset Kožené Ušné Vankúšiky Nahradenie mušle slúchadiel

€8.44

-8 %

€9.18

Nový produkt

Názov Značky YHcouldin
Veľkosť Standard
Číslo Modelu Ušné Vankúšiky
Materiál Ostatné
Package Áno
Položka Druh Ušné Vankúšiky

Popis: 1. Pár ucho vankúš, bez slúchadiel. 2. Stav: Nie je originál, ale 100% zbrusu nový. 3. Farba: Black 4. Materiály: Nájdete na výrobku obrázok 5. Výplň: Pamäťová pena 6. Kompatibilné s Koss Pro DJ200 Headset Ako to potrebné sú uší výmenu? 1. Problém starých uší starnutia. musíme nahradiť uší regualrly zabezpečiť pôžitok z hudby. 2. Comfort level: nové chrániče uší vám dobrý pocit, aby si hudbu. máte ucho, srdce, keď dlhodobé nosenie predtým? 3. Potlačením hluku úrovni. nové chrániče uší vám nové skúsenosti. Koženkové(Bielkovín kože) Tento produkt je super mäkké a zahustenie Bielkovín kože je lepšie ako PU, Porovnať z týchto facters: Priedušnosť, Pevnosť majetku, Brúsne odpor, atď. Koženkové(Bielkovín kože), Bielkovín kože je lepšie ako PU, Porovnať z týchto facters: Priedušnosť, Pevnosť majetku, Brúsne odpor, atď. Z ovčej Koži-priateľský, veľmi dobré skúsenosti. Dlhodobý výkon Koženkové(PU)

FAQ

Q1: Čo cena zahŕňa? A1: Len ceny výrobku a časť expresný príplatok.

Q2: Keď bude tovar bude odoslaný po uplynutí objednávky? A2: Obvykle 2-5 pracovných dní.

Q3: prijímaš drop-poštovné model? A3: Áno. Keď si objednáte, prosím zanechať odkaz, dajte nám vedieť, že ste dropshipper, a my sa odstrániť náš label "YHcouldin" značky.

Štítky: cowin e7, b10 bezdrôtové, hdj2000, hifiman, koss, dj s, koss kožené ušné podložky, poraziť headset, plexton, koss porta pro white.

Napísať recenziu

YHcouldin Ušné Vankúšiky Pre Koss Pro DJ200 Headset Kožené Ušné Vankúšiky Nahradenie mušle slúchadiel

YHcouldin Ušné Vankúšiky Pre Koss Pro DJ200 Headset Kožené Ušné Vankúšiky Nahradenie mušle slúchadiel

Popis: 1. Pár ucho vankúš, bez slúchadiel. 2. Stav: Nie je originál, ale 100% zbrusu nový. 3. Farba: Black 4. Materiály: Nájdete na výrobku obrázok 5. Výplň: Pamäťová pena 6. Kompatibilné s Koss Pro DJ200 Headset Ako to potrebné sú uší výmenu? 1. Problém starých uší starnutia. musíme nahradiť uší regualrly zabezpečiť

Súvisiace produkty
VIPP
VIPP
€3.94