Novinka Reduced price! Nové a originálne, 90 dní záruka PM20CSJ060 Zväčšiť

Nové a originálne, 90 dní záruka PM20CSJ060

€11.70

-5 %

€12.44

Nový produkt

Frekvencia Iné
Číslo Modelu PM20CSJ060
Použitie Univerzálny
Kanál 1
Package Áno
Bezdrôtová Komunikácia Vodič Ovládať
Názov Značky IAIC

Sme profesionálny predaj značiek SCR agent, cenové výhody, dúfal, že sa na dlhodobú spoluprácu s vami musíme, aby ste spokojný

Č. 1: Informácie O Platbe

Akceptujeme Escrow služby.

Č. 2: O Colné A Manipulačné Poplatky:

Pre všetkých zákazníkov, objednávok, nemáme starosti odovzdanie poplatok, aj 1pcs časť.

Keď častí dostaviť sa na miestneho zvyku, ak diely boli účtuje clo, sme nie je zodpovedná za akékoľvek clá a dovozné dane.

Č. 3: Abount Lodné Informácie:

Budeme loď z vašich položiek do 1-5 pracovných dní po úhrade sa vymaže.

Štandardná doprava použitím medzinárodných Letecky,Položky loď z Číny a trvá 7-14 pracovných dní (2-3 týždne) na prijatie pre väčšinu oblastí.

Ak nechcete prijímať položky do 30 pracovných dní (5 týždňov), prosím, kontaktujte nás pre prípad vyšetrovať.(Brazília. Taliansko. 5~8 týždňov)

Č. 4: O Ohlasy:

Naším cieľom je dosiahnuť 5 hviezdičiek hodnotenie pre každú transakciu. prosím urýchlene opustiť žiadne negatívne ohlasy!!!.Ak máte akékoľvek otázky, prosím KONTAKTUJTE NÁS pred odchodom negatívnu spätnú väzbu, odpovieme do 24 hodín.

Štítky: ipm napájací modul, IGCM04G60HA, xitao top, dvb s2 tuner, gt v7, sat v8, box gtmedia v8 nova, cccam panel, gtmedia s2x, gt media receptor.

Napísať recenziu

Nové a originálne, 90 dní záruka PM20CSJ060

Nové a originálne, 90 dní záruka PM20CSJ060

Sme profesionálny predaj značiek SCR agent, cenové výhody, dúfal, že sa na dlhodobú spoluprácu s vami musíme, aby ste spokojný Č. 1: Informácie O Platbe Akceptujeme Escrow služby. Č. 2: O Colné A Manipulačné Poplatky: Pre všetkých zákazníkov, objednávok, nemáme starosti odovzdanie poplatok,

Súvisiace produkty