Novinka Reduced price! #TM-1 NOVÉ puzdro spodnej CIEVKY NAPÄTIE PRIEREZ PRE L ŠTÝL - Pôvodné TOWA Zväčšiť

#TM-1 NOVÉ puzdro spodnej CIEVKY NAPÄTIE PRIEREZ PRE L ŠTÝL - Pôvodné TOWA

€58.35

Nový produkt

Materiál OCELE
Druh šijací stroj náhradných dielov
Názov Značky CKPSMS
Použitie Univerzálny
Pôvod JP(Pôvodu)

SÚČASŤOU# TM-1 Tento Výpis je pre ZBRUSU NOVÝ Vysoko Kvalitné puzdro spodnej CIEVKY NAPÄTIE PRIEREZ pre MALÉ CIEVKY PRÍPADOCH, "L" Štýl pre Vyšívacie Stroje a iné Priemyselné Šijacie Stroje. Môžete použiť tento rozchod na nastavenie napätia na každej puzdra spodnej cievky. Na uistite sa, že každá puzdra zmena je rovnaká a nie je potrebné spustiť pred-test na vaše šitie projektu pre voľné, alebo tesné šitie. Návod je súčasťou balenia. Vyrobené v Japonsku s najvyššej kvality. Pobočka názov: TOWA Používa pre 1.BC-H (Doma stroje rotačný hák typ) 2.BC-DB1 (L veľkosť Priemyselné Šijacie Stroje) 3.BC-DBZ (L veľkosť Výšivky Šijacie Stroje) nepoužívajú na CIEVKY PRÍPADOCH "M" Style !

Štítky: veľké kovové cievky, fotoaparát prípade pena, cievke napätie, puzdro spodnej cievky towa, ricoma, kovové cievky cievky, tajima, hvac napnutie remeňa rozchod, pfaff 238, hadovité napnutie remeňa rozchod.

Napísať recenziu

#TM-1 NOVÉ puzdro spodnej CIEVKY NAPÄTIE PRIEREZ PRE L ŠTÝL - Pôvodné TOWA

#TM-1 NOVÉ puzdro spodnej CIEVKY NAPÄTIE PRIEREZ PRE L ŠTÝL - Pôvodné TOWA

SÚČASŤOU# TM-1 Tento Výpis je pre ZBRUSU NOVÝ Vysoko Kvalitné puzdro spodnej CIEVKY NAPÄTIE PRIEREZ pre MALÉ CIEVKY PRÍPADOCH, L Štýl pre Vyšívacie Stroje a iné Priemyselné Šijacie Stroje. Môžete použiť tento rozchod na nastavenie napätia na každej puzdra spodnej cievky. Na uistite sa, že každá puzdra zmena je rovnaká

Súvisiace produkty