Novinka Reduced price! TIANJIE CAT4 LTE sietí 3G/4G CPE SIM Kartu mobilného wifi hotspot Smerovače Pre IP Kamery/Mimo WiFi Pokrytie 4g router na externú anténu Zväčšiť

TIANJIE CAT4 LTE sietí 3G/4G CPE SIM Kartu mobilného wifi hotspot Smerovače Pre IP Kamery/Mimo WiFi Pokrytie 4g router na externú anténu

€26.53

-41 %

€45.73

Nový produkt

Názov Značky TIANJIE
Číslo Modelu CPE903-42
2.4 G Wi-Fi Prenosovej Rýchlosti 300 mb / s
Počet USB Rozhrania ŽIADNE
WAN Porty 1 x10/100/1000Mbps
Káblové Rýchlosť Prenosu 150 mb / s
Podporuje WPS No
Druh Bezdrôtové
5G Wi-Fi Prenosovej rýchlosti ŽIADNE
Wi-Fi Podporované Frekvencie 2.4 G
Aplikácia SOHO
Package Áno
Štandardy A Protokoly Wi-Fi 802.11 ac
Podporuje aj WDS No
Funkcia Firewall
Pôvod CN(Pôvodu)
S Modemom Funkcia No
Wi-Fi Štandard Prenos 802.11 ac
Max. LAN Rýchlosť prenosu Dát 300Mbps
LAN Porty 1

Tento router je unlcoked. Ale rôzne subjekty majú rôzne frekvenčné pásma, v rôznych krajinách. Náš bezdrôtový smerovač kapela je vhodný pre Ázijské a Európske krajiny. Produkt Úvod: Tento produkt je navrhnutý tak, aby užívatelia s 3G/4G vysokorýchlostný prístup na Internet. Produkt podporuje hlavné 3G/4G frekvencie pásma väčšiny krajín a operátorov na svete.Jednoducho vložte SIM kartu, a to môže vyhľadať a pripojiť sa k dosiahnuť vysokú rýchlosť 3G/4G širokopásmového prístupu automaticky. Produkt poskytuje aj WIFI hotspoty, ktoré môžu používatelia pripojiť mobilný telefón a počítač na prístup k internetu.Výrobok je určená hlavne pre SOHO, vozidlo užívateľov, obchodných cestujúcich a vonkajšie cestujúcich, podpora až 10 používateľov naraz, nízka spotreba; štýlový a kompaktný, aby ste sa tešiť na high-speed Internet kedykoľvek a kdekoľvek. Porovnanie: FDD(B1/B3), WCDMA (B1). Platné pre niektoré krajiny v Juhovýchodnej Ázii, ako sú Thajsko, Singapur, Indonézia, Kambodža, Mjanmarsko, Filipíny, atď. FDD(B1/B3/B5/B8), TDD(B38/B39/B40/B41), WCDMA(B1/B5/B8), GSM(B3/B8). Použiteľné do väčšiny krajín v Ázii, ako je Izrael, Južná Kórea, India, Kazachstan, Srí Lanka, Thajsko, Japonsko, Singapur, Indonézia, atď. FDD(B1/B3/B7/B8/B20), TDD(B38/B39/B40/B41), WCDMA(B1/B8), GSM(B3/B8). Platné do Európy, Afriky, Ázie, všetkých krajín a regiónov, ako je Rusko, Izrael, Južná Kórea, Španielsko, Brazília, Ukrajina, Francúzsko, Taliansko, Holandsko, India, Nigéria, Švajčiarsko, Kazachstan, Poľsko, Ghana, atď. FDD(B1/B2/B4/B5/B17), TDD(B38/B39/B40/B41), WCDMA(B1/B2), GSM(B2/B4) Uplatniteľné na Južnej a Severnej Amerike.Napríklad:Spojené Štáty,portoriko,Kanade,Mexiku,Argentíne,Čile,Uruguaji,Costa Rica, atď. Ak sa stále neviete rozhodnúť, kontaktujte nás, prosím o pomoc pred podaním objednávky. Hlavné Funkcie: ◆ MTK chipset podporuje globálnu sieť TDD-LTE/ FDD-LTE/ WCDMA ◆ LTE CAT4 až 150Mbps ◆ Až 10 Wi-Fi prístupom v rovnakom čase. ◆ Nízka spotreba energie ◆ 1.44" farebný LCD displej Alebo 4*LED Kontrolky Špecifikácie:

Frekvenčné Pásma:

Poznámky:

Tento router je unlcoked. Ale rôzne subjekty majú rôzne frekvenčné pásma, v rôznych krajinách.

Prosím, skontrolujte smerovač, či pracovať u svojho operátora alebo nie odkazov z nižšie chat. Ak ste krajiny, ak nie to, prosím, kontaktujte vášho operátora získať frequeny pásma sa spustí, alebo skontrolujte, či v nižšie uvedenej webovej stránke.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_LTE_networks

1)7 diasnenhuma razatildeo para retornar a mercadoria.

2)12 mesesfabrica de garantia limitada de produtos defeituosos.

3)se vocecirc quiser enviar de volta os produtos defeituosos, por favor em primeiro lugar em contato conosco e enviar nás imagens ou viacutedeo, vamos discutir o meacutetodo para resolver este problema com vocecirc.

4)por prospech enviar os produtos defeituosos dentro dogarantia prriod.

5)vamos garantir que os produtos satildeo totalmente protegidos na entrega quando a embalagem, e vamos fazer o nosso melhor paraevitar danos durante o transporte.

100% Imagem de Reálne.

1) Vocecirc tem Que 7 dias entre em contato conosco e30 diaspara devolvecirc-lo a partir da údaje em que foi prijaté. Ak este položka estaacute na spu possemais robiť que 7 dias, ele eacute considerado usado e NAtildeO VAMOS EMITIR Um REEMBOLSO OU SUBSTITUICcedilAtildeO. o custo de Transporte eacute urso pelo vendedor e comprador ao meio.

2) todos os itens DEVEM SER devolvidos na embalagem pôvodný e vocecirc DEVE č fornecer o nuacutemero de rastreamento robiť transporte, razatildeo especiacutefica para o retorno, e seu po #.

3) noacutes devolveremos O SEU PLENO VALOR robiť LANCE WINNIGN, apoacutes o recebimento robiť položka em spu condiccedilatildeo pôvodný e embalagem com todos os componentes e acessoacuterios incluiacutedos, APOacuteS O Comprador eo Vendedor cancelar a transaccedilatildeo de www.datatips.sk. ALEBO, vocecirc pode optar por ter um substituiccedilatildeo.

1. Specializada em dispositivos de comunicaccedilatildeo haacute mais de 10 anos.

2. Todos Os produtos tecircm o CE e rohs. cada položka seraacute testado antes robiť envio.

Štítky: asus sim karty router, outdoor cpe, 4g router huawei, prispôsobiť wifi, 4g router, fi wi router, 5g router huawei, router 2.4 g 5g usb 3.0, managable 4g wifi router, 4g router karty sim.

Napísať recenziu

TIANJIE CAT4 LTE sietí 3G/4G CPE SIM Kartu mobilného wifi hotspot Smerovače Pre IP Kamery/Mimo WiFi Pokrytie 4g router na externú anténu

TIANJIE CAT4 LTE sietí 3G/4G CPE SIM Kartu mobilného wifi hotspot Smerovače Pre IP Kamery/Mimo WiFi Pokrytie 4g router na externú anténu

Tento router je unlcoked. Ale rôzne subjekty majú rôzne frekvenčné pásma, v rôznych krajinách. Náš bezdrôtový smerovač kapela je vhodný pre Ázijské a Európske krajiny. Produkt Úvod: Tento produkt je navrhnutý tak, aby užívatelia s 3G/4G vysokorýchlostný prístup na Internet. Produkt podporuje hlavné 3G/4G frekvencie pásma

Súvisiace produkty