Novinka Reduced price! Fitness Nohu Prístroje PVC Exercisers Telocvični Športové Majster Ov-Typ Stehna Multifunkčné Zariadenia na Skrášľovanie Zväčšiť

Fitness Nohu Prístroje PVC Exercisers Telocvični Športové Majster Ov-Typ Stehna Multifunkčné Zariadenia na Skrášľovanie

€8.57

Nový produkt

Názov Značky SONGYI
Funkcia Komplexné Fitness Cvičenie
Materiál
Pôvod CN(Pôvodu)
Klasifikované podľa Exerciser Číslo 1

Ako dlho nenašli ste cvičenia? Nová generácia Fitness Nohu Prístroje uľahčuje vytvoriť krivky postavy . ľahko nosiť a používať , Skvelé pre tónovanie stehenné svaly, zatiaľ čo sedí pri stole v práci, alebo dokonca aj sledovanie TELEVÍZIE na gauči. nechať si viesť chudnutie tvar kedykoľvek.

Hlavné Funkcie 【 KVALITNÉ] vyzýva Tejto hrubej ocele jar môže znášať vysokú váhu. Posedenie s potu absorbujúcej rukoväť umožňuje vychutnajte si pohodlné a bezpečné cvičenie. 【 TÓN CELÉ VAŠE TELO] vyzýva Jednoduchý, ale účinný fitness vybavenie, tónovanie na stehná, triceps, zadok, boky a ramená, je vynikajúci pre domáce posilňovne, exerciser. 【 KOMPAKTNÝ DIZAJN] vyzýva Ľahký a prenosný, ľahko sa používajú a ľahko skladovať, vhodný pre domáce použitie. Každodenné všade môžete ľahko vybudovať vaše telo. 【 VIACÚČELOVÝ] vyzýva Stehná, Paže, Chrbát a Zadok cvičenia sú k dispozícii s týmto malým stehna master, jednoduché použitie s rôznymi pohyb rôznych častí tela. 【 PLATNÉ ĽUDÍ] vyzýva dlhodobé používanie môže tenké nohy a redukovať tuk na stehnách. Hodí sa pre všetky fitness úroveň ľudí, ktorí chcú mať fyzický tréning. 【 Jednoduché použitie] vyzýva Znížiť stres a zlepšiť joint flexibility a mobility. To je ideálny pre domáce založené na silový tréning. Tenké telo, zväčšenie prsníkov, krásne nohy, elastické zadok, krásne späť, jeden krok v svojom mieste. Môžete ho dať svojho brata, svojho manžela, váš otec, váš priateľ, váš kolega, váš kamarát, milenci.

Prácu si Stehná : Krok 1: Ľahnite si na chrbát na yoga mat. Krok 2: Ohýbať kolená až o 45 stupňov poloha. Vaše nohy by mali byť plochou na podlahe. Krok 3: Miesto stehna toner medzi vnútornej strany stehien. Stehná, toner by mali byť umiestnené tak, že to vyzerá ako upside-down "V." Krok 4: Squeeze vaše stehná k sebe. Aj v prípade, ak stehna toner pohybuje len pár centimetrov, stále bude pracovať vaše svaly stehna. Práce na squeeze viac tvrdšie, takže stehna toner presunúť ďalej dovnútra, ako môžete používať zariadenie v čase. Krok 5: Dokončenie 15 až 20 opakovaní. Ak chcete zvýšiť intenzitu, vykonávať pomaly opakovaní, alebo pauzu v hornej časti stláčanie pohybu počas každé opakovanie.

Prácu si Ramená a Hrudník :

Krok 1: Grip rukoväte stehna toner s rukami, drží ju pred sebou. Môžete sedieť alebo stáť.

Krok 2: skontrolujte, či pri stlačení dovnútra toner je správne umiestnený, tak, že uprostred "V" tvar tlačí von, nie dovnútra smerom k hrudníku.

Krok 3: Zatlačte rukoväte spolu, pričom lakte pohybovať sa smerom k stranách.

Krok 4: Kompletné 15 až 20 opakovaní. Toto cvičenie sa zameriava vaše svaly hrudníka.

Špecifikácie: Veľkosť: 47 x 14 cm (malé merania s ručným chyba) Hmotnosť: 0.31 kg / Kus, Farba: Modrá/Fialová/Sivá/Ružová/Čierna Materiál: Oceľové + Plast + EVA

Balík obsahuje: 1 x Fitness Nohu Prístroje Poznámka: Vzhľadom na rôzne monitor a svetelné efekty, skutočná farba položky môžu mierne líšiť od farieb ukázal, že na obrázky.

Štítky: fit vybaviť, telocvičňa machin, alternatívne posilovač stroj, smith machin telocvični, telocvičňa multistation, hip tréner, univerzálny posilovač, stojan na drepy, cvičenie nôh, domyos multi gym.

Napísať recenziu

Fitness Nohu Prístroje PVC Exercisers Telocvični Športové Majster Ov-Typ Stehna Multifunkčné Zariadenia na Skrášľovanie

Fitness Nohu Prístroje PVC Exercisers Telocvični Športové Majster Ov-Typ Stehna Multifunkčné Zariadenia na Skrášľovanie

Ako dlho nenašli ste cvičenia? Nová generácia Fitness Nohu Prístroje uľahčuje vytvoriť krivky postavy . ľahko nosiť a používať , Skvelé pre tónovanie stehenné svaly, zatiaľ čo sedí pri stole v práci, alebo dokonca aj sledovanie TELEVÍZIE na gauči. nechať si viesť chudnutie tvar kedykoľvek. Hlavné Funkcie 【 KVALITNÉ]

Súvisiace produkty