Novinka Reduced price! Ventil Danfoss cievka 071N0051 elektromagnetický ventil cievka s ventilom prvok Zväčšiť

Ventil Danfoss cievka 071N0051 elektromagnetický ventil cievka s ventilom prvok

€50.63

Nový produkt

Model 071N0051
Ventil typ cievka s ventilom prvok

Ventil Danfoss cievka 071N0051 elektromagnetický ventil cievka s ventilom prvok

O Dodávky

1. Prosím, uistite sa, že adresa a telefónne čísla, ktoré ste uviedli, sú správne. A po platby vymazané, dodáme položky do 7 pracovných dní .

2. Dodacia lehota je približne 30 dní v Číne Post Air Mail, a niekedy to môže byť dlhší z dôvodu vyššej moci. Preto, ak potrebujete produktov pre niektoré špeciálne dni, môžete si kúpiť položky jeden mesiac skôr, alebo si vybrať DHL national express, spravidla 3-7 dní.

3. Nie sme oboznámení s colné spracovanie vo vašich krajinách. Ak existujú, prosím, povedzte nám, čo by sa mala venovať pozornosť dopredu, aby sa zabránilo zbytočné problémy.

4. Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú zodpovednosť KUPUJÚCI.

Vrátenie a Výmena

1. Prosím, majte na vrátený tovar NEPOUŽITÝ, NEPOŠKODENÝ, než budete žiadať o vrátenie alebo výmenu.

2. KUPUJÚCI je zodpovedný za vrátiť prepravné náklady pri preprave položku späť predávajúcemu.

Služby

1. Sme čestný a spoľahlivý na www.datatips.sk, ktorí vám zaručiť, tovaru vysokej kvality a prijateľné ceny, ako aj naše kvalitné služby.

2. Vzhľadom na časový odstup, nemusíme byť v práci, keď sa pokúsite hovoriť na nás. Preto sa, prosím, zanechajte nám správu kedykoľvek, keď je to potrebné a budeme odpovedať na vás, ako rýchlo, ako je to možné.

Spätná Väzba & Recenzie

1. Ak ste spokojní s našimi položky a službách, prosím dajte nám POZITÍVNU spätnú väzbu a hodnotenie 5. Vaša spokojnosť je pre nás dôležité.

2. Ak zistíte nejaké problémy s našimi položky alebo služby, NEVÁHAJTE a kontaktujte nás. Vynaložíme maximálne úsilie, aby riešili problémy za vás.

Štítky: tepelnej rozťažnosti ventil, batéria samsung t8220e, tryska danfoss, danfoss francúzsko, sauer danfoss, danfoss prepínač, programátor danfoss, danfoss, danfoss elektromagnetický ventil, danfoss tlak vysielač.

Napísať recenziu

Ventil Danfoss cievka 071N0051 elektromagnetický ventil cievka s ventilom prvok

Ventil Danfoss cievka 071N0051 elektromagnetický ventil cievka s ventilom prvok

Ventil Danfoss cievka 071N0051 elektromagnetický ventil cievka s ventilom prvok O Dodávky 1. Prosím, uistite sa, že adresa a telefónne čísla, ktoré ste uviedli, sú správne. A po platby vymazané, dodáme položky do 7 pracovných dní . 2. Dodacia lehota je približne 30 dní v Číne Post Air Mail, a niekedy to

Súvisiace produkty