Novinka Reduced price! 16:9, Okolitého Svetla Odmietnutie Pevným Rámom Okraji Zadarmo Projektor Projekčné Obrazovky pre UST projektor Zväčšiť

16:9, Okolitého Svetla Odmietnutie Pevným Rámom Okraji Zadarmo Projektor Projekčné Obrazovky pre UST projektor

€445.81

-21 %

€571.55

Nový produkt

kompatibilnému projektoru Ultra short throw projektory
Uhol Pohľadu 180degree
Číslo Modelu MS-HS1
Záruka 5 Rokov
Názov Značky Mivision
Displej materiál Stropné svietidlo odmietnutie PET
Typ Obrazovky rám obrazovky
Pôvod CN(Pôvodu)
Certifikácia UL
Rám 04" Width hliníkový rám
Formát 1
Okolité svetlo odmietnutie 96%
Zisk 0.8
Charakteristika Aktívne 3D,4k/8K ultra HD a HDR pripravený
Prenosné No

Tento displej je vyrobený špeciálne pre Ultra Short Throw projektor ako nové Xiao Mijia 4K Laser, Optoma 4K Laser, LG 4K Laser a HiSense modely, aby vám najlepšiu kvalitu obrazu, je to možné, oveľa lepšie, ako bielu stenu, alebo pravidelné biely, non UST obrazovke. To má micro 'sawtooth' štruktúra povrchu potrebné odvádzať obraz premietaný z nižšie obrazovky optimálne divákom oči a nie na strop. To tiež odmieta okolitého svetla od svetiel a plánované úvahy vyššie. Ak ste tak ešte neurobili, prečítajte si, prosím, o alebo sledovať videá o tom, ako UST obrazovky práce na tejto stránke.

PREHĽAD 1. Názov produktu: 100"120"16:9 UST CLR / ALR úzky Rám Premietacie plátno s PET Black Crystal pre laserový projektor wemax a300 2. Druh textílie: UST CLR/ ALR s 0.9 získať na 180° pozorovací uhol - Multi-PET vrstva tkaniny so smerovými reflexný náter - 3. REACH, ROHS, bez formaldehydu a toluénu 4. Vysoko kvalitné spracované, matný čierny hliníkový rám 5. LED Podsvietenie je voliteľný 6. Jednoduchá montáž na stenu 7. Plne 4k UHD schopné, Aktívne 3D kompatibilný 8. Veľmi tenký "displej dizajn" - len 12 mm rám viditeľné na každej strane 9. Špeciálne optimalizované a vhodný len pre ultra-short throw projektor 10.5 Rokov Zárukou Výrobcu 11. Prispôsobený požiadavky sú prijateľné

VIAC DETAILOV

8K Ultra Short Throw Projekcia – Žiadny Priestor? Žiadny Problém! Na 8K UST ALR pevným rámom obrazovke je prvý 8K premietacie plátno, špeciálne navrhnuté pre ultra-short throw projektor, ktorý sa môže vytvoriť obraz až do 120" na veľmi krátke vzdialenosti hádzať. Nie len vám to ušetriť miesto, ale teraz môžete získať TV-kvalitný displej s oveľa väčšiu veĺkosť obrázka. UST ALR Obrazovka Technológia vám prináša 900% viac kvality obrazu

Na rozdiel od bežných premietacie plátno, náš UST ALR displej je navrhnutý tak, aby udržať najlepšiu kvalitu obrazu za akýchkoľvek prostredie. Naše obrazovky používa Nano Technológia Šošoviek, ktoré obsahujú milióny reflexné nano častice, ktoré by filtrovanie 90% z okolitého svetla a len odrážajú svetlo projektora späť na publikum. To prináša do kontrastu obrazu o 900% reprodukovať najviac detailné snímky, dokonca aj v svetlej miestnosti.

Integrované LED Zadné Osvetlenie Kompliment Váš Domov (Voliteľné)

Nastavenie náladu nebola nikdy tak jednoduché. Naše Ultra Short Throw rám obrazovky majú integrované LED podsvietenie, takže je ľahké ho spárovať s vaším zariadením a svoj obsah vyniknúť ešte viac. High-density Led umožniť väčšie, jemnejšie svetlo aura ako väčšina našich konkurentov, a to aj v rohoch! Mäkké osvetlenie zvýši váš obsah je vnímaná kontrast, takže pre lepšie zobrazenie skúsenosti.

Duálne Rám Konštrukcie. Žiadny Kompromis v Podobe alebo Funkciu,

Veľký rám môžete vziať svoj obsah na ďalšiu úroveň, a tak navrhli sme naše rámy ako kľúčová súčasť našej top-notch obrazovky. Naše podpis Dual Rám štruktúra sa skladá z dvoch rôznych snímok: jeden rám drží displej, podpora Adaptívne Twin Napínacieho systému a zaručuje dokonale rovný povrch. Druhý obsahuje ¾ " slim vysokou hustotou, čierne velúrové rámu.

Plyšové 2/5" (10 mm) Velúrové Zabalené Hliníkové Rámy

Letecký kvalitné hliníkové konštrukcie, v kombinácii s dvojitým rámom štruktúra, znamená, že na obrazovke sa nie ohnúť alebo luk za žiadnych okolností. 3/4" rám je zabalené s vysokou hustotou, čierne velúrové, ktorý bol vybraný pre jeho schopnosť úplne absorbovať prebytočnú svetlo. Tým, že sa táto túlavých neviditeľné svetlo, kontrast a jas sú viditeľne väčší, takže váš obsah sa zobrazí čistý a ostrý.

Adaptívne Twin Napätie Systému pre Dokonale Ploché Obrazovky

Premietacie dokonalosť nie je možné dosiahnuť, ak obrazovke je pokrčený alebo pokrčený. Vytvorili sme napínacie systém, ktorý zaručuje dokonale rovný povrch pre zvýšenie vášho projektora vizuálny výkon. Dve Etapy Napínacieho Systému je multi-smerový: rám napínacie systém, ktorý kotvy obrazovky na viacerých miestach na rám s vyrovnávanie prúty okolo obrazovky obvode rovnomerne distribuovať napätie.

Vychutnajte si Zážitok z Filmovej Dokonalosti

Vzrušenie z najnovších akčný film. Zvádzanie, z výtvarného umenia-dom classic. Chlad z strašidelný thriller. Umenie kina je len skutočne známe, kedy ste schopní pustiť reality a vkĺznuť do iného sveta. Nech svetlá a zvuky, obklopiť sa vám a dopravy cez čas a priestor.

DISPLEJ MATERIÁL

Na 8K UST ALR obrazovke materiál je ten najlepší výber z UST laserový projektor, to je s špeciálne optické sawtooth štruktúra a svetlo-odmietnutie filter dať ohromujúci výkon osvetlenia okolitého prostredia. Obrázky sú uvedené bez hot-nanášanie ďalších obrazoviek, ktoré sa spoliehajú na high gain prekonať okolitého svetla. Tiež, to nemá ľahké-odraz. Na rozdiel od tradičných obrazovke UST ALR materiál je schopný predložiť obrázok pod jasné svetlo. Odstránený hmlisté jav, s takmer dokonalé zobrazenie kužeľ 180 stupňov, náš USTALR materiál je schopný vnímať z extrémne mimo osi pozície. Dokonca aj vtedy, ak ste sledovali na dlhý čas, vaše oči nebudú sa cítiť unavený. Vlastnosti & Výhody 1. Pozorovací Uhol:180°(90°±LR), Zisk: 0.9 2. Široký Pozorovací uhol s úplná jednotnosť pre vynikajúce on/off-zobrazenie osi 3. Jednotnosť dosahuje č perceptable colot shift, textúra, svetlé body, alebo tmavé rohy 4. Poskytuje presnú farebnú vernosť, úroveň čiernej a naopak zlepšenie 5. Black-podklad zabraňuje prieniku svetla 6. Aktívne 3D, 8K 4K Ultra HD, HDR Pripravený 7. Flíček-bez materiál vyrába výnimočnú kvalitu obrazu, poskytuje ostré a jasné obrázky 8. Absorbuje až 98% z okolitého svetla, 9.Certifikovaný Imaging Science Foundation(ISF) Technické Údaje

Štítky: alr obrazovke, pc screen dotknite sa položky, mini projektor, premietacie plátno fix, šedá premietacie plátno rám, pevný rám projektor obrazovky, premietacie plátno statív, alr premietacie plátno, projekt obrazovke, zadarmo.

Napísať recenziu

16:9, Okolitého Svetla Odmietnutie Pevným Rámom Okraji Zadarmo Projektor Projekčné Obrazovky pre UST projektor

16:9, Okolitého Svetla Odmietnutie Pevným Rámom Okraji Zadarmo Projektor Projekčné Obrazovky pre UST projektor

Tento displej je vyrobený špeciálne pre Ultra Short Throw projektor ako nové Xiao Mijia 4K Laser, Optoma 4K Laser, LG 4K Laser a HiSense modely, aby vám najlepšiu kvalitu obrazu, je to možné, oveľa lepšie, ako bielu stenu, alebo pravidelné biely, non UST obrazovke. To má micro 'sawtooth' štruktúra povrchu potrebné odvádzať obraz

Súvisiace produkty