Novinka Reduced price! 8000MAX Vysoko Presné OTDR Multi Wavelengthes Optický OTDR Reflektometra FTTH S VFL OPM OLS Prípade, Mapy, Dotykový Displej FC SC Zväčšiť

8000MAX Vysoko Presné OTDR Multi Wavelengthes Optický OTDR Reflektometra FTTH S VFL OPM OLS Prípade, Mapy, Dotykový Displej FC SC

€571.55

Nový produkt

Mierka Označenie Os X
Vlákna Typu Jediný Režim
Vzdialenosť Rozlíšenie 0,01 m
Jazyk Angličtina v Predvolenom
OTDR Stopových Formát Telcordia univerzálny, SOR, issue 2(SR-4731)
V Priemere Čas 10s, 15s, 30s, na Mieru
Hmotnosť 1.1kg (Battery included)
Strata Rozlíšenie 0.001 dB
Veľkosť 215x155x68mm
Strata Prah 0.01 dB
Lineárnosť ≤0.05 dB/dB
Jednotky km, mi, ft
Dojazd 500m,1 km, 2 km, 5 km, 10 km, 20 km, 40km, 80km, 120 km, 200 km, 240km
Miesto Odberu Vzoriek Maximálny 256,000 bodov
Kompatibilné h3c
IOR Nastavenie 1.2000~1.5999, 0.0001 krok
Názov Značky OLOEY
Položka Dĺžka 1m
Displej 5.6 palcový dotykový TFT-LCD Displej
Pôvod CN(Pôvodu)
Typ Konektora Hybrid
Odber Vzoriek Rozlíšenie Minimálne 5cm
Ukladanie Dát 16 GB (približne 100,000 krivky)
Číslo Modelu 8000MAX
Šírka Impulzu 3ns na 20us

Model# Testovanie Vlnová dĺžka Dynamický Rozsah Udalosti/ Útlm Mŕtve Zóny 8000MAX-S1 1310/1550nm 32/30 db 0.8/4m 8000MAX-S2 1310/1550nm 35/33dB 0.8/4m 8000MAX-T2 1310/1550/1625nm 35/33/32dB 0.8/4m 8000MAX-T3 1310/1550/1650nm 35/33/32dB 0.8/4m 8000MAX-M1 850/1300nm 20/26dB 1.2/5m 8000MAX-Q1 1310/1550/850/1300nm 28/26/20/26dB 0.8/4m, 1,2 m/5m

Všetky tieto OTDRs sú prísť s VFL, OPM, OLS Moduly. A všetky z nich sú s dotykovým displejom a Udalosti Mapu.

Model# 8000MAX-T2 a 8000MAX-T3 je pre AKTÍVNYCH VLÁKIEN testovanie.

Model# 8000MAX-Q1 podporuje aj jednoduchý Režim (SM) a Multi Mode (MM) vlákno testovanie

>>>> Istý Deň Poštovné out tým, Fedex Rýchle Dodanie !

>>>> Hovoriť s so mnou, prosím, ak nejaké otázky na OTDRs. Mám OTDR prevádzky zážitok pre viac ako 8 rokov.

& Tešíme sa na OTDR predajcov po celom svete....

& Môžete požiadať o videoukážke....

Predaj(@)firstfiber.kn

WeChat: +86 18217747005

Skype: anker.yang88

Multi Funkcie v jednom Prístroji

1) OTDR

2) V Prípade Mapu

3) Optický Svetelný Zdroj

4) Optické Power Meter

5) Vizuálne Poruchy Locator

6) Insertion Loss Testovanie

7) Vlákno Konci Tvár Detektor (sonda predáva sa Samostatne)

8) OTDR Testovanie Výsledok Tlačené

9) Dotykový Displej

10) Multi Jazykoch

11) Splitter Strata môže byť prispôsobený používateľ

12) Snímka Obrazovky

13) Pass/Fail Funkcia

14) wth CE & RoHS certifikáty o Kalibrácii

Domovská Stránka

OTDR Funkcia

OTDR Funkciu (Kurzor A/B zobrazená)

OTDR Funkciu (Malá Mŕtva Zóna)

Podujatie Mapu

OPM Funkcia

Vizuálne Poruchy Funkcie Locator

Zdroj Svetla Funkcia

Nastavovanie Parametrov

a

Splitter Nastavenie

Multi Jazykoch

Vlákno Riadenia (oboch .sor a .formáte bmp súbory)

Špecifikácia

PC Softvér

Štítky: ts 80p, Vlákna, žehlička na spájkovanie ts100, 3d doska, ftth nástroj, česť, tongsheng tsdz2, 50w fiber laser, BAOFENG S5 Plus, svorka medzi takéto osobnosti patrí meter.

Napísať recenziu

8000MAX Vysoko Presné OTDR Multi Wavelengthes Optický OTDR Reflektometra FTTH S VFL OPM OLS Prípade, Mapy, Dotykový Displej FC SC

8000MAX Vysoko Presné OTDR Multi Wavelengthes Optický OTDR Reflektometra FTTH S VFL OPM OLS Prípade, Mapy, Dotykový Displej FC SC

Model# Testovanie Vlnová dĺžka Dynamický Rozsah Udalosti/ Útlm Mŕtve Zóny 8000MAX-S1 1310/1550nm 32/30 db 0.8/4m 8000MAX-S2 1310/1550nm 35/33dB 0.8/4m 8000MAX-T2 1310/1550/1625nm 35/33/32dB 0.8/4m 8000MAX-T3 1310/1550/1650nm 35/33/32dB 0.8/4m 8000MAX-M1 850/1300nm 20/26dB 1.2/5m 8000MAX-Q1 1310/1550/850/1300nm 28/26/20/26dB 0.8/4m, 1,2 m/5m Všetky

Súvisiace produkty